لذت تجربه جدید

دانلود موبایلت

دانلود نسخه جدید iOS

کلیه نسخه‌های قبلی موبایلت را از روی دستگاه خود حذف کنید

پس از دریافت نسخه جدید موبایلت باید مراحل زیر را طی کنید

۱_ برای فعال‌سازی موبایلت ابتدا باید وارد بخش Settings آیفون یا آیپد خود شوید.

۲_ سپس وارد بخش General شوید.

۳_ در پایین صفحه بخش Profiles & Device Management را لمس کنید.

۴_ گزینه‌ی rnadevelopers را لمس کنید.

۵_ سپس گزینه‌ی Trust را لمس کنید.

دانلود نسخه جدید iOS

سوالات متداول

موبایلت را از کجا دانلود کنم؟

موبایلت هم‌اکنون در گوگل‌پلی برای Android و بصورت مستفیم برای iOS موجود است.مزیت دانلود مستقیم در این است که اگر با گوشی خود وارد سایت شده‌اید، به صورت هوشمند سیستم‌عامل شما تشخیص داده شده و بهترین شیوه برای دانلود به شما پیشنهاد می‌شود.

آیا کاربران غیر سامانی هم می‌توانند از خدمات موبایلت استفاده کنند؟

کاربران غیرسامانی می‌توانند بعد از نصب موبایلت و با انتخاب گزینه «خدمات پرداخت» از خدمات پرداختی موبایلت همچون پرداخت قبوض، خرید شارژ، خرید بسته اینترنت، پرداخت جریمه خودرو و ... استفاده نمایید. همچنین کاربران سامانی نیز در صورت فراموش کردن شناسه کاربری و رمز بانکی خود می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

چگونه به موبایلت اعتماد کنم؟

موبایلت محصول شرکت وینگ می‌باشد و با مشارکت بانک سامان عرضه شده است. لذا این اپلیکیشن تمامی مراحل امنیتی و تست‌های مورد نیاز را برای استقرار در نظام بانکی و پرداخت گذرانده است. بانک سامان به تمام کاربران موبایلت این اطمینان را می‌دهد که موبایلت به لحاظ امنیت کاملا مورد تایید است.

هزینه استفاده از موبایلت چقدر است؟

موبایلت مثل خیلی از چیزها رایگان است؛ مثل هوایی که نفس می‌کشیم یا حتی فکری که می‌‌کنیم. اما برای همه‌ی این‌ها، و بیشتر از همه موبایلت، یک هزینه‌ی عمده و سهمگین وجود دارد: زمان! بزرگترین هزینه‌ای که موبایلت برای شما دارد، مدت زمانی از عمرتان است که در آن می‌گذرانید و از همین روست که تیم موبایلت تمام تلاش خود را متمرکز بر ارائه بهترین و سریع‌ترین تجربه کاربری کرده است.